تبلیغات
حجاب و عفاف - حمله دختر شجریان به علما و احکام اسلامی!

مژگان شجریان

جای گلایه هم نیست؛ وقتی وزیر ارشاد به میز ریاست تکیه می‌دهد و از تک‌خوانی زنان دفاع می‌کند؛(1) دیگر از دختری که تمام عمرش را برای موسیقی و خوانندگی گذاشته توقعی نیست. از دختری که بدون حجاب در شبکه‌ای ماهواره‌ای حضور پیدا می‌کند خیلی هم بعید نیست اگر بگوید علما و مراجع اشتباه می‌کنند و خودش به جای علما روی کرسی فتوی بنشیند و مثلا بگوید: «نه! اسلام اصلا هم با خوانندگی زنان مخالف نیست.»

از دختر شجریان گلایه‌ای نیست، چون توقعی بیشتری از او نمی‌رود. گلایه‌ی اصلی به آقای جنتی است. آقایی که انگار در همین روزهای ابتدای ریاستش کمر همت را بسته تا مقابل مراجع قد علم کند و جایگاه مرجعیت را در نظر مردم تخریب کند.

آقای وزیر ارشاد! همان مفسده‌ای که درباره‌اش حرف می‌زدی همین‌جاست. بیا و ببین که دختری بی حجاب، بعد از حرف‌های شما، جرئت پیدا می‌کند و روبروی مراجع قد علم می‌کند. تازه این اول راه است. باید منتظر باشی و ببینی که دختران بیشتری از این سرزمین به این جسارت‌ها دست پیدا می‌کنند. دخترانی که دیگر از این به بعد جرئت پیدا می‌کنند آزادانه بخوانند، آزادانه راه بروند و آزادانه روبروی اسلام و مرجعیت بایستند.

 

پی نوشت:

(1) نظر آقای جنتی(وزیر ارشاد) را از لینک زیر پیگیری کنید.

http://www.jonbeshnet.ir/news/18603

(2) خبر صحبتهای مژگان شجریان را از لینک زیر بخوانید.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/261633

طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: دختر شجریان، مژگان شجریان، تک خوانی زنان، حجاب، عفاف،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 آبان 1392 توسط : مهدی منصوریان