ظامیان مصری برای سرکوب دور جدید انقلاب اسلامی در این کشور برخورد شدید وغیراخلاقی با زنان را آغاز کردند.
 
به گزارش البرز تصاویر دریافتی از میدان التحریر و مقابل ساختمان هیات دولت در قاهره بیانگر این مطلب است که مردم انقلابی به این میدان بازگشته و خواستار اصلاحات جدی در ترکیب دولت هستند.
 
این درحالیست که دولت مصربرای سرکوب مردم ناراضی دستور برخوردهای خشن را صادر کرده است .
 
نظامیان ارتش در برخوردهای خود از برخوردهای  غیراخلاقی بازنان نیز چشم پوشی نکرده وحتی اقدام به درآوردن لباس زنان مینمایند.
 

 
تصویر منتشره یکی از دهها تصویری است که خبرنگار رویترز آنرا گرفته است .
 
دراین تصویر زن مسلمان تظاهر کننده درحالی که توسط نظامیان روی زمین درحال کشیده شدن است دیده میشود.
برخورد نظامیان بااین زن بگونه ای است که لباسهای این ناموس مسلمین ازتن او درآمده بااین حال تلاش پلیس برای انتقال وی ادامه داشته و نظامی دیگری با پوتین درحال لگد زدن به شکم و سینه عریان وی است .
دراین تصویر یکی از نظامیان درحالیکه لباس این زن را گرفته و اورا روی خیابان میکشد درحال خنده دیده میشود.ازسوی دیگر نظامی دیگری که بالای سر وی قرارگرفته درحال کشیدن چادرعربی و پوشیه  ازسر اوست.
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 29 دی 1390 توسط : Narimani          ما اتاکم الرسول فخذوه....(آن چه که پیامبر برای شما آورد بگیرید)(1)
پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) برای ما خیلی چیزها آورد، و زحمت فراوانی کشید ولی به نظر من برای زنان( با توجه به جایگاهشان)سختی کارش خیلی بیشتر بود. پیامبر (صلی الله علیه و آله) با رفتار و گفتارش و ایستادن در مقابل عرب جاهل آن زمان که اگر دختری به دنیا می آوردند باعث شرمساری آنان بود و آن را زنده به گور می کردند(2) و زن را در مقام انسان نمی دانستند دفاعی از زنان نمود، و آنان را به مقامی رساند، که هیچ دین و مکتبی نه چنین دفاعی نموده بود و نه چنین جایگاهی برای زنان قائل بود؛ و این دفاع را حدود 1400سال پیش انجام داد، در حالی که بعضی از کشورهای غربی تا حدود دویست سال پیش بحث می کردند که آیا زن را در مقوله انسان به حساب بیاوریم و یا این که او موجودیست برای خدمت  به مرد.(3)

و بعد از این همه تلاشی که برای جایگاه زن نمود، چند نکته هم برای زنان به یادگار گذاشت که اگر این ها را انجام دهند هم مقام و منزلتشان بیشتر می شود و هم دنیا و آخرتشان آباد می شود که یکی از آن ها حجاب است. پیامبری که خداوند در قرآن در وصفش می فرماید:بقیه مطالب اینجاست...


طبقه بندی: سیره معصومین(علیهم السلام)، 
برچسب ها: پیامبر اسلام، زنان، بی حجاب، معراج، حضرت زهرا (س)، امام علی علیه السلام، هوس، شهوت پرستان، جاهلیت، نماز، حکایت، دلسوزی، جایگاه، گریه های پیامبر (صلی الله علیه و آله)، ما اتاکم الرسول فخذوه، آن چه که پیامبر برای شما آورد بگیرید،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 دی 1390 توسط : داود
برخی کارهایی که ما در دین می خواهیم انجام بدهیم، با مخالفت بعضی روبرو می شویم. (هر چه فکر کردم، چند نمونه مثال بزنم، چیزی به فکرم نرسید، لطفا نمونه هایی از این موارد را ذکر کنید) . مثلا می گویند: اگر این کارو انجام بدید،  
دیگرانی که این عمل را ببینند، چه فکری می کنند؟

و اگر کمی درس خوانده باشه می گوید:
این عمل وهن به دین است.

یا اگر روشن فکر باشه میگه:
الان عصر پیشرفته، این کارها دیگه معنا نداره!!!

ولی ما می بینیم در  همه جای دنیا، بر سنتهای پیشینیان خود اگر چه غلط باشد، پافشاری می کنند!

مثلا اسپانیا.
هرسال هشتم سپتامبر ، اسپانیایی ها در شهر Baza جشنواره کثیفترین ها را بر پا میکنند. این آیین از ۵۰۰ سال پیش در میان این مردم رواج داشته است. نکته جالب اینه که با گذشت ۵۰۰ سال هنوز این آیین با نظم و ترتیب خاص خود برپا میشه!!!


کثیفترین جشن
برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید


طبقه بندی: چند رسانه ای(تصاویر، کلیپ)،  اخبار،  طنز، 
برچسب ها: پسر و دختر، دین، بقیه چه فکری می کنند؟، عصر پیشرفته، وهن به دین، جشنواره کثیفترین ها، شهر Baza اسپانیا جشنواره کثیفترین ها،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 دی 1390 توسط : Narimani
 
 
 
استاد و فرهیخته برجسته دکتر رحیم پور ازغدی، از کسانی است که در عرصه حجاب و عفاف با مبانی اسلامی و عقلی سخنرانی کرده اند.این کلیپ قسمتی از مهمترین صحبتهای ایشان پیرامون پیامهای حجاب برای مردان و زنان جامعه می باشد.
 
از شما مخاطبین عزیز خواستارم ، ( چه آنهایی که با حجاب و عفاف جامعه موافقند و چه آنهایی که مخالفند ) این کلیپ را دیده و نظر خود را در مورد صحبتهای دکتر رحیم پور ازغدی بیان فرمایید.
 
حجم این کلیپ 19.5 MB
 
طبقه بندی: چند رسانه ای(تصاویر، کلیپ)،  گفتار بزرگان، 
برچسب ها: پیامهای حجاب ( دکتر رحیم پور ازغدی) + کلیپ، پیامهای حجاب ( دکتر رحیم پور ازغدی)، پیامهای حجاب، دکتر رحیم پور ازغدی، کلیپ، کلیپ حجاب و عفاف، پیامهای حجاب و عفاف، پیامهای حجاب و عفاف ( دکتر رحیم پور ازغدی)، دانلود کلیپ حجاب و عفاف، دانلود، دانلود کلیپ،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 دی 1390 توسط : عمّار


شنبه اربعین است و چهل روز از آن همه بی وفایی نسبت به خاندان پیامبر می گذرد و اما درس هایی که ما باید از آن روزها  بیاموزیم . از فداکاری ها و صبرهایی که این خاندان در مقابل کفر انجام دادند و غیرتهایی که نسبت به ناموسشان داشتند و به ما هم آموختند.
این کلمه را حتما شنیده اید که امام حسین (علیه السلام)تا آخرین لحظات عمرشان اجازه ندادند کسی به خیمه ها نزدیک شود و نیز مشهور است که به خواهرشان فرمودند: وسایل گرانقیمت را از خود دور کنید که بعد از ما دست این نااهلان به طمع زیور آلات به شما نزدیک نشود.

حضرت زینب (سلام الله علیها) در روز عاشورا مصائب فراوانی کشیداند در یک روز دو برادر بهتر از جانش را سر بریدند، دو فرزندش را در مقابلش کشتند؛ اما تحمل کردند و دیدند نازدانه برادرش را که در صحرای  پر از خار  با پای برهنه می دوید، اما صبر کردند.
این مصائب هر کدام به تنهایی مردانی را از پای در می آورد. اما در مجلس قضاوت یزید ملعون شکایت این خاندان چیزی دیگری است. آن چیزی که فکر آن ها را بیشتر مشغول کرده چیز دیگری است که ما کمتر به آن پرداخته ایم.

وقتی در مجلس یزید وارد می شوند، حضرت زینب (سلام الله علیها) در آن خطبه معروف از غذا و سختی راه چیزی نمی گوید که به چه وضعی آن  ها را به آنجا آوردند بلکه از چیزی دفاع می کند که جامع امروز ما به سمت فرار از آن است آری او از حجاب و عفاف خود دفاع کرد و رو کرد به یزید و فرمود:
آیا از عدالت است که تو زنان و کنیزان خود را در پرده بنشانی، و دختران پرده نشین رسول خدا را اسیر کنی، و شهر به شهر بگردانی؟ و صورت آنان را نمایان سازی تا دشمنان آنان را از شهری به شهری ببرند و بومی و غریب چشم به آن ها بدوزند و نزدیک و دور و شریف و فرومایه تماشایشان کنند؛ در حالی که از مردان آن ها یاری کننده ای همراهشان نباشد و از یاری کنندگان آنان مددکاری نباشد.(1)

واقعا در حجاب چه چیزی نهفته است که این چنین سخت از آن دفاع می کنند. ای کاش به جای گریه کردن بی بصیرت بر این خاندان کمی از دغدغه های آن ها را که یکی از آن حجاب است را اجرا کنیم، و این نباشد که بی حجاب بر امام بیمار صحرای کربلا (امام سجاد علیه السلام )گریه کنیم در حالی که این امام بزرگ در آن روز برای کم بودن چادر همسرش بر درگاه خداوند آهی می کشد و می فرماید: ای کاش مادرم مرا نمی زائید، و این روز را نمی دیدم. (2)بله ای خواهرم بیایید از کربلا درس حجاب و عفت بگیریم، و فقط درس گریه نگیریم.(1)حجاب بیانگر شخصیت زن،ص،118
(2)گوهر صدف،صفحه 59
طبقه بندی: سیره معصومین(علیهم السلام)، 
برچسب ها: اربعین، خاندان پیامبر، غیرت، وسایل گرانقیمت، زیور الات، حضرت زینب(س)، امام حسین علیه السلام، حجاب و عفاف، عدالت، دختران، بصیرت، امام سجاد علیه السلام، چادر، صبر زینب (سلام الله علیها)، اربعین حسینی، بی حجاب گریه کنیم،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 دی 1390 توسط : داود
تو وب، یه عکس از کفشی به شکل سم خر دیدم!

کفش سم خر

با خودم گفتم: آیا کسی هست که این قدر شأن و منزلت خودشو پایین بیاورد که همچنین کفشی بپوشد!


جواب دادم: استغفر الله، بنی آدم با این همه عقل و پیشرفت و شعور، این کارو نمیکنه. این کفشو فقط برا یه نمایشگاهی یا ... درست کردند.


اما:

زنی با کفش مدل سم الاغ

این طور هم که از وجنات ایشان پیداست، باید آدم مهمی باشند!!!
طبقه بندی: چند رسانه ای(تصاویر، کلیپ)،  طنز، 
برچسب ها: مد، فشن، سم اسب، سم خر، سم الاغ، کفش، کفش سم اسبی، کفش سم الاغ، عقل، جایگزین عقل، مد جایگزین عقل، فشن جایگزین عقل، مد جایگزینی مناسب برای عقل!،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 دی 1390 توسط : Narimani
  • تعداد کل صفحات : 4  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو