این ماجرا دو تا لبه داره، یکی برای مقابله با دین و یکی برای یاری دین. لبه اول ماجرا نگاهی گذرا به بازیگرهای خانمه. بازیگرهایی که به بهانه گریم، از کلاه گیس استفاده میکنن.

فقط برای اینکه یه مقدار از موهاشون رو بتونن توی صورتشون بریزن. اول با کلاه گیس شروع کردند و بعد از یه مدت که دیگه برای مردم و مسئولین عادی شد، دیگه فرقی نمیکرد که موی خودشون باشه یا کلاه گیس!

لبه دوم ماجرا خانم های هستند که برای حفظ حجابشون از کلاه گیس استفاده میکنن. خانم هایی که به واسطه ی کلاه گیس کاری نمیکنن که حکم خدا برای مردم بی اهمیت بشه.

پ.ن.

یه حدیث در مورد کسایی که سعی میکنن با کوچک نشون دادن گناه، قبح گناه ریخته بشه، مثل بعضی از همین بازیگرهای خانم؛

امام علی (ع) فرمودند: بزرگترین گناه آن است که صاحبش آن را کوچک بشمارد.

نهج البلاغه حکت474

طبقه بندی: داستان و راستان،  سیره معصومین(علیهم السلام)،  حجاب دختران، 
برچسب ها: کلاه گیس، حجاب، بازیگر، بازیگر زن، فیلم، تلوزیون، بد حجابی، کلاه گیس های دو لبه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 26 اسفند 1390 توسط : مهدی منصوریان

بیا داداش وقت مملکت را به چند تار موی بد حجاب تلف نکن گناهانی از این بدتر هم وجود داره حالا این چند تار مو جایی را خراب نمی کنه. حتما این سخن را شنیده اید ولی این سخن در عین حالی که رواج دارد ولی بسیار سست و عوام فریبانه است.

عزیزان مشکل بد حجابی ما، مشکل چند تار مو نیست؛مشکل اعلام شکست حریم حکم الهی است. این که در توجیح بد حجابی بگوییم: خداوند بزرگتر از آن است که به خاطر چند تار مو ما را مجازات کند،این را برای همه گناهان می توان گفت به این که بگوییم: خداوند بزرگتر از آن است که  برای چند رکعت نماز یا خوردن چند روز روزه و...ما را مجازات کند آیا به نظر شما با این تفکر چیزی از دین باقی می ماند؟

مشکل بد حجابی ما  اعلام تسلیم اولین سنگر از خاکریز شریعت اسلام به دشمن است، مشکل بد حجابی باز کردن راه نفوذ و تسلط شیطان بر جامعه و جوانان است.
دوست عزیز اگر شخصی  نماز  نخواند، این یک گناه دارد ولی اگر اعلام کند که من بی نمازم  این گناه بسیار بزرگ تر و خطرناک تری است، زیرا اعلام حریم شکنی است؛ و کسی که آگاهانه یا ناخودآگاه با نوع پوشش خود علنا اعلام کند که ارزشی برای فرمان الهی قائل نیست این حریم شکنی همچون بی نمازی علنی، نوعی اعلام جنگ است و گناهی بزرگ  و ظلمی عظیم به جامعه است. هر چند که بد حجاب شاید متوجه قبح عمل خود نباشد.

طبقه بندی: پرسمان، 
برچسب ها: چند تار موی، عوام فریبانه، حریم حکم الهی، مجازات، خوردن چند روز روزه، اولین سنگر از خاکریز، تسلط شیطان، نماز نمی خواند، بی نمازم، حریم شکنی، پوشش، فرمان الهی، علنی، قبح عمل،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 اسفند 1390 توسط : داود
از حضرت علی (علیه السلام) نقل شده است: فرزندان خود را برای فردا تربیت بکنید.
آموزش فرهنگ حجاب و عفاف از اموری است که پدر و مادر باید به فرزندان خود به صورت امروزی آموزش بدهند.
پدر و مادر نه تنها باید تجربه  خود را به صورت صحیح به فرزندان خود بیاموزند، بلکه باید آنها را با آموزه هایی آشنا بکنیم که در مقابل شبهات جدید دشمن، جوابگو باشند. چرا که دشمن هم پدر و مادر دارند!!!
به داستان زیر توجه کنید: (توصیه می کنم خوندنشو از دست ندهید!)
کلاه بر سر میمون،


ادامه داستان طنز


طبقه بندی: سیره معصومین(علیهم السلام)،  چند رسانه ای(تصاویر، کلیپ)،  داستان و راستان،  طنز، 
برچسب ها: تاثیر پدر و مادر بر حجاب فرزندان، فرزندان خود را برای فردا تربیت بکنید، میمون، کلاه فروش،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 اسفند 1390 توسط : Narimani
........هر چیزی در جهان خلقت اگر پوشش داشته باشد زیباتر است.......


این روزها روز درختکاریست و چند روزی است که هوا حسابی بهاری  شده و درختان در حال زیبا شدن هستند، چون در  حال سبز شدن هستند، و تا چند روز دیگه واقعا دیدنی و زیبا می شوند. شاید بگید این حرف ها چه ربطی داره به موضوع وبلاگتون.

عزیزان تمام هستی الگویی است برای به تکامل رسیدن ما انسان ها. آیا تا به حال به یک درخت سر سبز نگاه کرده اید چقدر زیباست، همه ما به نوعی در مقابل یک چنین درختی که پوششی از برگ های سبز دارد خودمون رو برای حفظش مسئول می دونیم و اگر کسی بخواهد شاخه ای از آن جدا کند شاید ناراحت شویم و بگوئیم چنین کاری را انجام ندهد، اما اگر درختی عریان باشد از آنجایی که این درخت رو تا حدودی فاقد ارزش حساب می کنیم نسبت به آن بی خیالیم و واسه همین است که عده ای چقدر زود از ریشه ان را در می آورند.

در خلقت انسان ها هم تا حدودی وضعیت بدین گونه است، اگر پوشش داشته باشی هم خودت سالم تری و هم به دیگران ضرر و زیان نمی رسانی و دیگران هم از آنجا که خودت برای خودت ارزش قائلی و به فکر اطراف و سلامت جامعه ات هستی  هرگز در پی قطع تو نمی افتند اما اگر بی حجاب باشی عده ای مثل یک درخت خشک  تنه ات را برای چند دقیقه شعله ور کردن آتش شهوت وجودشان لازم دارند و دیگر فقط خاکستری بیش از آن وجود باقی  نخواهد ماند.

طبقه بندی: پرسمان،  متفرقه،  حجاب دختران، 
برچسب ها: جهان خلقت، پوشش، درخت کاری، بهاری، زیبا شدن، تکامل رسیدن، انسان، درخت سر سبز، عریان، فاقد اررش، بی حجاب، شعله، شهوت، خاکستری، ضرر و زیان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 اسفند 1390 توسط : داود
یکی از علتهای آرایش و عدم رعایت عفت، جلب توجه دیگران به خود می باشد. 
مورد قبول بودن اطرافیان امری است که بسیاری از انسان ها به دنبال آن هستند، به خصوص اگر نسبت به جنس مخالف باشد.
اما این نیاز، اگر در جهت صحیح کنترل نشود، می تواند ضرر زننده باشد.
آراستن برای دوست پسر - و یا دوست دختر - برای به دست آوردن توجه دوست پسر، نوعی پیدا کردن دوستی است که به عشق بیانجامد. ولی این عشق، عشقی کاذب است.
زیرا کسی که فکر می کند، همه ی آمال و آرزوهای او دوست دختر یا دوست پسر اوست در حقیقت به کسی دل سپرده است که هر روز - بلکه در هر ساعتی - ممکن است دیگر به او ابراز محبت نکند، و او را در فراموش خانه ی ذهنش قرار بدهد. چرا که دوستی های اینگونه، به همان راحتی که ایجاد می شود، به همان راحتی از بین می رود.
اگر کسی به خاطر زیبایی به من دل ببندد، قطعا به خاطر اینکه دیگری از من زیباتر است، به او دل می بندد. فکر می کنم، عکس پست گویای همه ی مطالب می باشد. علت آرایش، علت عدم رعایت حجاب، علت بی حجابی، جلب توجه، مورد قبول اطرافیان بودن، جلب توجه جنس مخالف، جلب توجه دخترها، جلب توجه پسرها، عشق شتر به تابلوی راهنمایی و رانندگی،
طبقه بندی: چند رسانه ای(تصاویر، کلیپ)،  پرسمان،  طنز،  حجاب دختران، 
برچسب ها: علت آرایش، علت عدم رعایت حجاب، علت بی حجابی، جلب توجه، مورد قبول اطرافیان بودن، جلب توجه جنس مخالف، جلب توجه دخترها، جلب توجه پسرها، عشق شتر به تابلوی راهنمایی و رانندگی، عشق کاذب،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 اسفند 1390 توسط : Narimani

 

خیلی­ها آمدند و سلامش کردند

خیلی­ها زود صمیمی شدند و ابراز دوستی کردند

آخر سعی کرده بود لباس­ها و آرایشش زیباترین باشد

زیباتر از تمام هم کلاسی ها

وقتی نشست و به تخته­سیاه چشم دوخت

دید با خط زیبایی نوشته­اند

این دغل دوستان که می­بینی                    مگسانند گرد شیرینی

همین یک بیت کافی بود تا بفهمد

چون برای زیبایی آمده­اند، تا هست، می­مانند

ولی وقتی رفت صمیمی­ترین هم که باشند، می­روند!

طبقه بندی: داستان و راستان،  حجاب دختران،  دلنوشته حجاب، 
برچسب ها: تخته سیاه، دغل دوستان، مگسانند گرد شیرینی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 12 اسفند 1390 توسط : مهدی منصوریان
  • تعداد کل صفحات : 2  صفحات :
  • 1  
  • 2  
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو